Infralan SFP MGBIC RX

INFRALAN SFP MGBIC TX1550nm/1.25G, RX1310nm/1.25G,LC single mode, single fiber, 20km

69.00 (57.02 excl. 21% BTW)

Geschatte levertijd: 1-5 werkdagen

Uitverkocht

OmschrijvingSFP MGBIC SINGLE LC – RX
OmschrijvingSFP MGBIC SINGLE LC – RX
Snelheid1.25 Gbps
MediumLWL Single Mode
Link Afstand20 km
GoflengteTX 1550 nm / RX 1310 nm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Infralan SFP MGBIC RX” te beoordelen